Kur Shën Valentini vjen një ditë para, Xhensila fjalë nga zemra për Besin

821
Kemi mësuar që këta personazhe të dashur për publikun t’i shprehin publikisht ndjenjat e tyre karshi njëri-tjetrit.
Bëhet fjalë për këngëtaren Xhensila Myrtezai dhe aktorin Bes Kallaku. Një ditë para Shën Valentinit, Xhensila i ka shprehur dashurinë të fejuarit të saj.
“Do të ta kisha ndier mungesën edhe sikur mos të kisha takuar kurrë”, shkruan Xhensila pranë një fotoje me Besin.

Sigal