Kriss Jenner i ofron 5 milion dollarë Blac Chyna që të lërë Rob Kardashian

448
Sigal

Vetëm disa ditë pas hakimit të Blac Chyna, me ç’rast
u shfaqën disa mesazhe skandaloze private në lidhje me të dashurin e saj Rob
Kardashian, ka ndërhyrë edhe vjehrra e saj Kris Jenner.

Sipas disa raportimeve Jenner i ka ofruar para Blac
Chyna që ta lërë të qetë djalin e saj.

Nëna e famshme të motrave Kardashian, i ka ofruar
Chynas 5 milion dollarë që të largohet, dhe ta lërë vajzën Drean nën
përkujdesje të Rob Kardashian.