Irina Shayk prezanton koleksionin e fundit të të brendshmeve

253
Irina Shayk vazhdon të jetë mbretëreshë e bukurisë. Modelja ruse ka postuar në Instagramin e saj foto nga seti i fundit i koleksionit të “La Clover”. Modelja ruse reklamon të brendshmet e fundit, që janë me ngjyra dhe modele të ndryshme.
Shayk kohë më parë ishte me pushime, duke shfrytëzuar disa ditë për t’u relaksuar pas punëve të shumta, por duket se këto ditë kanë marrë fund.
Tani ajo i është rikthyer normalitetit dhe punëve të saj. Ndoshta mund të kemi diçka më tepër edhe në lidhje me jetën e saj personale, pasi mund ta çojnë në një nivel tjetër lidhjen që ajo ka me aktorin Cooper.

Irina prezanton koleksionin e ri të të brendshmeve