Chris Brown po humbet një seksi si Karrueche

574
Është Karrueche Tran vallë duke u përpjekur për t’i treguar dicka ish të dashurit të saj Chris Brown dicka?
Modelja ishte duke bërë banjo dielli kur ajo vendosi të shpërndante foton e cila shfaqi format e saj seksi veshur në bikini.
Bukuroshja ka dalë me kokën e kthyer nga kamera, por jo të gjithë e kanë mendjen te koka. Të pasmet e saj bombastike tërheqin menjëherë vëmendjen, përfshirë këtu dhe 3.4 milion ndjekësit e saj në Instagram.
Sigal