Zbardhet plagosja në Tiranë, policia shpall në kërkim dy persona

447
Polica e Tirënë ka shpalluar dy perosna për konflktin e djeshem në Tiranë, ku mbeti i plagosur një përson. Sipas njoftimeve të fundit policia ka shpallaur në kërkim dy përsona për tentativë vrasjeje dhe ka arrestuar M.GJ. për ndihmë ndaj përsonave.
Në kërkim janë shpallur A.GJ 22 vjeç dhe XH.H 23 vjeç, Ata tabntnhja të vrasin me arnmë zjarri AB 25 vjeç.
Ngjarja ka ndodhur rreth orës 21:08, në bulevardin “Bajram Curri”, ku dy shtetas janë konfliktuar me njëri-tjetrin dhe gjatë konfliktit kanë gjuajtur me armë zjarri.
Sigal