Bebe Rexha rrëzohet në skenë gjatë një performance

23
Sigal

Këngëtares shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha i kapësuar një incident gjatë performancës në skenën e festivalit “Coachella 2024”.

Në videon që po bën xhiron e rrjetit duke qartë këngëtarja e cila teksa po performonte këngën e saj “In The Name Of Love”, këmba iu ka ngatërruar në shkallët afër orkestrës duke u rrëzuar para një publiku të gjerë.

Megjithatë pas incidentit ku duket se Bebe u lëndua, me një energji të paparë këngëtarja vazhdoi të përformonte dhe të kërcente sikur mos të kishte ndodhur asgjë.

Veprim ky që u prit mjaft mirë nga fansat e saj, të cilët e komentuan pozitivisht Beben për përkushtimin e saj në muzikë dhe  profesionalitetin e saj e këngëtares në skenë.

Ky nuk është rasti i parë që këngëtaret rrëzohen në skenë, pasi incidente të tilla ndodhin shpesh herë në performancat e artistëve.

Bebe Rexha rrëzohet në skenë gjatë një performance