Sekuestrohen 8 kg marijuanë në Fier, pranga poseduesve

466
Policia e Fierit ka sekuestruar një sasi prej 8 kg marijuanë dhe ka vënë në pranga dy persona. Operacioni policor i koduar “Udhërrëfyesi” është zhvilluar në vendin e quajtur Mbrostar- Ura. Sipas burimeve zyrare janë vënë në pranga për marijuanën e sekuestruar Raul Muçobega dhe Klaudjo Beca.
Sigal