Pushimet e nxehta të Chloe Goodman

571
Ditë më parë u raportua se Zyan Malik, ish-pjesëtar i One Direction, i ka dërguar mesazhe flirtimi Chloe Goodman, pas ndarjes me Perrie Edwards muajin e kaluar dhe tani e kuptojmë pse. Ish-banorja e Big Brother tregoi se është në formë të mirë, kur u shfaq së fundmi me bikini ngjyrë ari në plazhin e Majorkas. Pas lajmit se ajo ka qenë në kontakt me Zayn, thuhet se ka marrë disa kërcënime me vdekje, ndërsa është larguar për të bërë pak pushime.
Sigal