Korçë/ U përplas nga “Benz”-i, 79-vjeçari i intubuar dërgohet në Tiranë me helikopter

12
Sigal

Niset drejt Tiranës me helikopter 79-vjeçari i aksidentuar pasditen e sotme në qendër të qytetit të Korçës. Sipas të dhënave, gjendja e tij është e rëndë, dhe në intubim.