FOTO/ Shpërthen makina tek kopshti botanik

463
Sigal

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur në zonën e Kopështit Botanik në Tiranë, ndërsa  dëshmitarët thonë se bëhet fjalë për djegien e një mjeti.

Paraprakisht thuhet se makina ka qenë në ecje në momentin kur ka marrë flakë, ndërsa nuk dihen ende detaje për drejtuesin e mjetit.

Në vendngjarje kanë mbërritur ambulanca dhe makina të shumta policie.