Duurës/ Vrau gruan me thikë, gjendet i mbytur burri

231

Një ditë më parë qëlloi me thikë dhe vrau bashkëshorten e tij.

Policia u vendos në kërkim të tij, por sot është gjetur i mbytur Adrian Kuka, 37 vjeç.

Trupi i tij 37-vjeçarit është gjetur i mbytur në zonën e sektorit Rinia në Durrës.

Pranë vendit të ngjarjes është gjetur edhe makina me të cilën Kuka u arratis nga shtëpia e tij në Spille.

Një ditë më parë Ardian Kuka qëlloi me thikë dhe vrau gruan e tij, Hazbije Kuka.