Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, përplasen 6 makina

478
Nje aksident i shumefishte ka ndodhur kete pasdite ne autostraden Tirane-Durres, ku jane perplasur 6 makina.
Sic e shihni edhe nga foto, arsyeja eshte e thjeshte, shpejtesia dhe mos respektimi i distances se sigurise sjell te tilla pasoja. Nuk raportohet per te lenduar per fat te mire.
Sigal