Aksident në aksin rrugor Elbasan-Librazhd

459
Sigal

Një aksident i rëndë  ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Elbasan-Librazhd, ku një makinë është përmbysur.

Burime  bëjnë me dije se pak minuta më parë një makinë është përmbysur ën afërsi të fshatit Xibrakë, dhe brenda saj ndodheshin 4 persona.

Sipas burimit personat në makinë kanë mbetur të lënduar dhe janë dërguar menjëherë për në spital, për të marrë ndihmën mjekësorë.