Aksident i rëndë në Shijak, plagoset drejtuesi i kamionçinës

57

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në Shijak.

Mësohet një kamionçinë është përplasur dhe është përmbysur në rrugë duke pësuar dëmtime të shumta.

Drejtuesi i saj ka mbetur i plāgosur dhe është dërguar në spital me urgjencë.

Policia në vendin e ngjarjes ka kryer veprimet procedurale dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e rrethanave dhe shkaqeve të aksidentit.