VIDEO/ Anuloi golin ndaj Partizanit, tifozët e Vllaznisë sulmojnë gjyqtarin

138
Sigal

Pragndeshja e Kupës së Shqipërisë mes Vllaznisë dhe partizanit është ndezur nga një skandal i mirëfilltë pasi tifozët e skuadrës shkodrane kanë sulmuar gjyqtarin Olsid Ferataj.

Gazetaria shkodran Ermir Vajushi ka publikuar në rrjetet sociale një video ku shihet një person i cili sulmon Feratajn në Patos, në qytetin e tij të lindjes.

Një ngjarje e rëndë, që tejkalon çdo lloj mase, pasi është e paprecedent që tifozët e një skuadre të shkojnë të bëjnë vetëgjyqësi në këtë mënyrë.