‘Takimi me institucionet e sigurisë’, Osmani: Policia e Kosovës po i sherben të gjithë qytetarëve

131
Sigal

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani ka zhvilluar një takim me institucionet e sigurisë si dhe partnerët tanë ndërkombëtarë nga KFOR dhe EULEX për të diskutuar për situatën e sigurisë në veri.

‘Policia e Kosovës është në krye të detyrës duke treguar profesionalizëm dhe devotshmëri për t`i shërbyer të gjithë qytetarëve të vendit, pa dallim’, shkruan Osmani në Facebook.

Postimi i plotë i Vjosa Osmanit:
Sot kam pritur në takime të ndara institucionet e sigurisë në vend si dhe partnerët tanë ndërkombëtarë nga KFOR dhe EULEX për të diskutuar për situatën e sigurisë në Kosovë.

Policia e Kosovës është në krye të detyrës duke treguar profesionalizëm dhe devotshmëri për t`i shërbyer të gjithë qytetarëve të vendit, pa dallim.