Makina godet dy fëmijë në Pejë, dërgohen në spital

22
Sigal

Dy fëmijë janë goditur nga një makinë në një aksident rreth orës 15:00 në rrugën “Agim Binak Qelaj” në Pejë.

Zëdhënësi i Policisë për rajonin e Pejës, Driton Rugova tha se dy fëmijët u dërguan në spital për trajtim.

“Sot rreth orë 14:45 polcia është njoftuar për një aksident. Në këtë aksident kanë qënë të përfshirë një veturë dhe dy fëmijë. Ata janë dërguar për trajtim në spital”, tha ai.