Kosovë, dyshime për granatë dore në oborrin e Gjykatës Kushtetuese

395
Policia e Kosovës po dyshon se në oborrin e Gjykatës Kushtetuese është vendosur një granatë dore.
Që në orët e mëngjesit, njësitet policore kanë rrethuar me shirita vendin ku dyshohet të jetë vendosur një mjet shpërthyes dhe po bën ekzaminimet e duhura./kallxo.com/
Sigal