Vdes një foshnjë 2-muajshe tek ‘Nënë Tereza’

280
Një foshnje 2-muajshe ka ndërruar jetë në qendrën spitalore universitare “Nënë Tereza” në kryeqytet.
Ngjarja ka ndodhur një ditë më parë dhe sipas Policise së Tiranës, ka qene vdekje natyrale.
Materialet për rastin do ti kalojnë Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë, për hetime të mëtejshme.
Njoftimi i Policise:
Më datë 05.03.2017, në QSUT “Nënë Tereza”, ka vdekur një foshnje 2 muajshe, banuese në Tiranë.
Nga veprimet e kryera dyshohet se vdekja ka ardhur për shkaqe natyrale.
Materialet do ti kalojnë Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë, për hetime të mëtejshme.