Të plagosur një vajzë dhe një djalë, arrestohet autori i dyshuar

350
Sigal

Të shtëna me armë zjarri në Tiranë, pranë shkollës “Nikel Dardani” në Tiranë.

Sapo konfirmohet se janë dy persona të plagosur të cilët janë dërguar në spitalin e traumës. Të plagosurit janë një vajzë dhe një djalë.

Policia ka vënë në pranga autori i kësaj ngjarje.

Policia ndodhet në vendngjarje ndërkohë që nuk dihen ende rrethanat dhe shkaqet e ngjarjes