Sherr midis adoleshentëve në Vlorë, përdoren thika

113
Sigal

Sherr me thika në Vlorë mes një grupi adoleshentësh prej më shumë se 30 vetash.

Se të rinjtë janë përfshirë në një sherr masiv me thika duke rrezikuar jetën.

Fatmirësisht nga ngjarja nuk ka mbetur asnjë person i lënduar.

Policia është vënë menjëherë në ndjekje të grupit të të rinjve, përfshirë efektivë civilë dhe forcat Shqiponja duke arritur të kapë disa prej tyre.

Mësohet se grupi i adoleshentëve ka qenë problematik disa herë.