Presidenti Meta poston foton nga Saranda dhe u uron shqiptarëve një të diel relaksuese

65
Sigal

Presidenti i vendit, Ilir Meta shfaqet këtë ditë të diel në qytetin e Sarandës.

Përmes një postimi në ‘Facebook’ kreu i shtetit, shihet në bregdetin e Sarandës, ndërsa ai i uron një ditë të mbarë qytetarëve.

“Mirëmëngjes nga Saranda! Me këtë pamje magjepsëse të Jonit ju uroj një të diel relaksuese! 🇦🇱”