Plagoset në atentat i riu

359
Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Vlorës.
Ngjarja ndodhi rreth orës 20:00 në vendin e quajtur “Kali i Trojës”. I lënduar nga kjo ngjarje ka mbetur 26 – vjeçari Arlind Lulushi, i cili mësohet se punonte si truproje në një pikë bastesh.
Ai është dërguar me urgjencë drejt spitalit dhe ndodhet në gjendje të rëndë për jetën. 
Sigal