Parashikimi i motit për të hënën/ Ja si nis java në vend

258
Sigal

PARASHIKIMI METEO e hënë, 29 Qershor 2020.

RESHJET

Nesër (e hënë, dt. 29) priten reshje të dobëta në disa qarqe . Reshjet mund të shoqërohen edhe me rrufe.

TEMPERATURAT

Nesër (e hënë, dt. 29) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 19 / 31°C

në vendet e ulëta: 16 / 34°C

në vendet malore: 14 / 30°C

ERA

Nesër (e hënë, dt. 29) era pritet të fryjë e lehtë deri në mesatare.