Një FOTO sa një mijë fjalë. Ja e ardhmja që premton Basha për PD

243
Sigal

Kjo foto që po qarkullon në rrjet tregon më së miri situatën aktuale në PD dhe të ardhmen që i premton Lulzim Basha.

Pazare Basha-Rama, marrëveshja 2 miliardë euro për Portin e Durrësit, afera 430 milionë euro për inceneratorët dhe miliona të tjera përmes tenderave që i fiton kunati i Lulzim Bashës.

Kjo është e ardhja që i premton Lulzim Basha Partisë Demokratike dhe demokratëve.

Por a do ta pranojnë demokratët këtë?

Image