Moti për ditën e sotme 30 qershor 2019, ja sa do të shkojnë temperaturat…

375
Sigal

30 qershor 2019 moti do të  jetë me kthjellime në të gjithë vendin. Era do të  jetë me drejtim  Verilindje (NE) me shpejtësi  8-10 m/sek në bregdet. Valëzimi  i forcës 4 me lartësi vale 0,5–1,5  metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë me rritje.
Temperaturat min dhe max:
Zonat  malore   14/28°C

Zonat e  ulëta  18/36°C

Zonat  bregdetare 22/34°C