Lëkundje tërmeti në Shqipëri, ja epiqendra dhe magnituda…

152
Sigal

Lëkundje tërmeti në vendin tonë, epiqendra në Pukë.

Lëkundjet janë ndier deri në Tiranë dhe qytetet e tjera në veri të Shqipërisë.

Sipas informacioneve të fundit, magnituda ishte 4.8 e shkallës Rihter.