LAJM I FUNDIT/ U rrëzua teksa punonte në shtyllë, humb jetën elektriçisti në Rogozhinë (EMRI)

164
Sigal

Sadi Qehajaji ka humbur jetën ditën e sotme pasi ra nga një shtyllë elektrike.

Njoftimi:

Kavajë/Informacion paraprak

Më datë 30.09.2021, rreth orës 16:15, në fshatin Gosë, Rrogozhinë, dyshohet se duke punuar është rrëzuar nga lartësia dhe për pasojë ka humbur jetën elektriçisti shtetasi S. Q., 62 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punojnë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.