FOTO/ Rrjedhje gazi në një autobot në Tiranë, forcat zjarrfikëse në vendngjarje

55
Sigal

Një autobot në i cili do të mbushte me gaz një pikë karburanti ka pësuar rrjedhje gazi.

Ngjarja ka ndodhur në Kombinat në kryeqytet, në një pikë e cila përdoret nga qytetarët edhe për të mbushur bombolat e gazit.

Nga informacionet paraprake bëhet me dije se nuk ka të lënduar . Gjithashtu mësohet se forcat zjarrfikëse kanë ndërhyrë dhe kanë vënë në kontroll flakët.

Zjarr