FOTO/ Makina përmbyset me ‘kokë’ poshtë në Tiranë

468
Sigal

Një aksident ka ndodhur në këto momente në rrugën e Elbasanit në Tiranë, në zonën e njohur si ‘Sofra e Ariut’

Një makinë ka dalë nga rruga dhe është batuar duke sjellë edhe bllokim të aksit rrugor.

Nuk ka ende informacion se cila është dinamika e aksidentit dhe nëse ka të lënduar nga kjo ngjarje.

Në vendngjarje kanë shkuar forca të shumta policie, ndëërkohë që pritet të zbardhet edhe dinamika e aksidentit.

Image