FOTO/ Nesër bëhet nuse, ja fustanet që ka zgjedhur bukuroshja e njohur Jonida Vokshi

445

Me sa duket gjithçka është gati. Aktorja Jonida Vokshi dhe producenti e aktori i talentuar Besnik Krapi do kurorëzohen në martesë më 14 shtator. Ndërkohë Amarda Toska ka zbuluar edhe detaje nga dasma e tyre.

Në një postim në ‘Instagram’ Ami shkruan se Jonida sapo ka zgjedhur fustanin dhe mezi po pret ta shohë në altar. Më pas ajo ka pasuar me një tjetër postim ku ka renditur disa prej fustanve që ka provuar Vokshi.

ImageImage