FOTO-LAJM/ Seanca për Presidentin, momenti kur Rama dhe Begaj shtrëngojnë duart në Kuvend

173
Sigal

Kryeministri Edi Rama ka mbërritur në sallën e Kuvendit, ku ka preferuar të hyjë nga dera e pasme, duke shmangur mediat.

Me të hyrë brenda, kryeministri Rama është përshëndetur me kandidatin për President, Bajram Begaj. Në fotot , shihet momenti kur Rama dhe Begaj shtrëngojnë duart.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

të votohet në seancën e sotme si President i Republikës.