EMRI| Kush është mjeku që u shoqërua në polici?

54
Sigal

Policia ka zbarkuar te spitali i Traumës. Një mjek është shoqëruar në polici dhe dyshohet se akuzohet për korrupsion.

Burime konfirmojnë se mjeku reanimator quhet Fitim Marku.

Fitim Marku

Aktualisht situata në spital është e qetë, ndërsa qytetarët janë larguar nga ambientet jashtë spitalit në momentet kur efektivët kanë hyrë brenda.