E rëndë në Pogradec, 58 vjeçari var veten në banesë

355

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme.

Një 58 vjeçar mësohet se ka varur veten në banesë duke i dhënë fund jetës së tij.

Ngjarja e rënde ka ndodhur në qytetin e Pogradecit.

Nga raportimet e policisë thuhet se viktima është gjetur nga familjarët dhe me gjithë ndërhyrjen e tyre për ta shpëtuar nuk ka mundur të mbijetojë.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen numër 1 në Pogradec.

Nuk ka ende motive të cilat e çuan 58-vjeçarin drejt aktit ekstrem.