E rëndë/ Automjeti përfundon në liqen, një i vdekur në Gramsh

30

Një aksident fatal ka ndodhur në aksin Gramsh- Cërrik pasi një automjet ka përfunduar në liqenin e Banjës ku deri tani mësohet se ka një viktimë.

Deri tani nuk dihet se sa persona kanë qenë në automjet por zjarrfikëset po punojnë për nxjerrjen e automjetit.

Ndërkohë vendi ka ndodhur në një shesh pushim dhe nuk dihen shkaqet se pse automjet ka përfunduar në liqen.