Del VIDEO/ Momenti kur protestuesit futen brenda selisë së PD

88
Sigal

Demokratët, të cilët janë mbledhur sot në një protestë madhëshore, kanë hapur dyert e selisë së PD dhe kanë vërshuar brenda.

Këto janë edhe pamjet ku shikohet se protesuesit janë future brenda selisë