Aksident te Spitali Ushtarak/ Shoferja hyn me shpejtësi dhe përfundon mbi ndarjen e rrugës

289
Sigal

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në hyrje të spitalit ushtarak në Tiranë. Mësohet shoferja e mjetit ‘Benz’ ka hyrë në ambientet e spitalit dhe ka marrë përpara gjithë ndarjen e rrugës.

Ende nuk dihet gjendja e shoferes, ndërsa policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.