Aksident në Tiranë, taksia përplaset me shtyllën

162
Sigal

Një aksident është shënuar mesditën e kësaj të marte në kryeqytet, ku një makinë ka goditur një shtyllë në trotuar.

Burime bëjnë me dije se aksidenti ka ndodhur në zonën e Pallatit me Shigjeta, ku një automjeti i një kompanie taksish ka dalë nga rruga dhe është përplasur me një shtyllë që ndodhej në trotuar.

Ndërkohë nga informacionet nuk raportohet për të lënduar vetëm dëme materiale.