Aksident në aksin rrugor Korçë-Pogradec, fugoni del nga rruga

318
Sigal

Një aksident ka ndodhur në aksin rrugor Korçë-Pogradec, në afërsi të fshatit Veliternë.

Mjeti tip fugon, ka dalë nga rruga si pasojë e motit të keq dhe lagështirës.

Fatmirëshisht raportohet vetëm për dëme materiale.

Drejtuesi i mjetit ndodhet në gjendje të mirë shëndetësore.