Aksident në aksin rrugor Elbasan-Librazhd

630
Sigal

Aksident në aksin rrugor Elbasan-Librazhd. Një automjet ka rrëshqitur dhe është kthyer përmbys, fatmirësisht pa shkaktuar dëme në njerëz.

Mendohet se shkak i aksidentit ka që moti i keq.

Policia po punon për zbardhjen e shkaqeve që shkaktuan aksidentin.