Aksident i rëndë në Tiranë, makina ‘bëhet copash’ nga përplasja (FOTO)

155
Sigal

Një aksident i rëndë ka ndodhur tek nënkalimi pranë Fakultetit të Ekonomisë në Tiranë.

Burime bëjnë me dije se makina është përplasur dhe ka pësuar dëme të mëdha materiale.

Mësohet se nuk ka lëndime në njerëz.