Aksident i rëndë në Korçë, 4 persona mbesin të plagosur

199
Sigal

Katër persona kanë mbetur të plagosur mbrëmjen e sotme në Korçë, si pasojë e një aksidenti.

Ngjarja u regjistrua në vendin e quajtur “Dritat e Verdha”, ndërsa në aksident u përfshinë dy automjete.

Nuk dihet ende gjendja shëndetësore e të plagosurve dhe as shkaku i aksidentit.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka nisur punën për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.