Vanessa Siqueira Ribeiro, e dashura e re e Kakas

371
Vetëm një muaj pasi njoftoi fundin e martesës së tij me Caroll Cheliko, Leite Kaka ka gjetur një partnere të re. Sipas portalit brazilian, “Glamourama”, ish-futbollisti i Milanit dha aktualisht i Orlando Cityt, ka nisur një romancë me Vanessa Siqueira Ribeiro, bukuroshen bionde që punon në departamentin e marketingut të një kompanie në Sao Paulo. E njëjta media jep detaje se të dy janë takuar në Orlando, në një ditëlindje. Ndërsa Kaka dhe Vanesa po flirtojnë, braziliani po negocion për kushtet e divorcit me gruan e tij.