FOTO/ Rikthehet Champions, Man.United-PSG, kush fiton në tribuna?

182

Pas një pauze të gjatë, magjia e futbollit europian rikthehet sot në skenën më të madhe, UEFA Champions League. Trofeu më i rëndësishëm në rang klubesh vjen sot me një përballje që premton emocione, Man.United-PSG.

Interesimi është i madhe për të parë në aksion, “djajtë” e United dhe “sheikët” e Parisit, por si gjithnjë këto takime tërheqin shumë vëmendje edhe tribuna. PSG vjen i “gjymtuar” në këtë transfertë teksa mungon ylli kryesorë Neymar, ndërsa mbetet për tu vlerësuar prezenca e Cavanit.

Në tribuna nuk ka asnjë mungesë, bashkëshortet dhe të dashurat e futbollistëve pritet të zbarkojnë në “Old Traford” për ti dhënë edhe më shumë shkëlqim këtij takimi. Man.United-PSG pritet të jetë një sfidë e vërtetë edhe në tribuna, ku është e vështirë të përcaktosh se kush do të jetë fitues.

foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri

foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri