E akuzuan si homoseksual, reagon futbollisti: Edhe mamaja jote e di mirë që kjo është…

283
“The Chelsea Daily”, publikoi një artikull ku fliste edhe më shumë rreth jetës private të futbollistit Batshuayi .
Mes të tjerash, portali britanik i referohej një homoseksualiteti të prezumuar të futbollistit. Kjo e ka bërë sulmuesin belg të Chelsea-t të reagoi nëpërmjet një statusi në Twitter ku kundërpërgjigjen e tij e ka përmbledhur me një fjali të shkurtës dhe ironike: “Unë homoseksual? Vëlla, edhe mamaja jote e di mirë që kjo është e gënjeshtërt”.
batshuai
Një reagim flakë për flakë e bëri gazetarin t’i kërkonte falje. “Më, burimet e mia këtë herë më zhgënjyen. Zakonisht kanë qenë tepër të besueshëm”.-u shpreh publikisht gazetari.