Pasi Justin Bieber u fejua, Selena bën reagimin e parë [FOTO]

769

Fejesa e tij me Hailey Baldwin i çuditi të gjithë. Me siguri edhe vetë Selenën. Kishte vetëm pak muaj që këngëtari u nda sërish nga dashuria e tij e parë me të cilën dukej aq i dashuruar, për t’u lidhur me një nga ish-et e tij. Por jo vetëm kaq. Ai mori vendimin për t’i propozuar asaj fejesë. Pas kësaj, e gjithë vëmendja u përqëndrua edhe tek Selena, për të parë reagimin e saj. Edhe pse burime pranë saj pohonin se nuk ndihej aspak keq dhe u uronte atyre më të mirat, sërish kishte nga ata që dyshonin. Por kësaj pauze, ajo sot ‘u bë e gjallë’ në Instagramin e saj. Selena postoi një nga fotot nga reklama e PUMA-s, krah së cilës shkruan: Duke marrë një pozë.

Kjo nënkupton se ajo vertët nuk do t’ia dijë më për Justin, ose ky postim ëhstë një ‘diss’ për Hailwyn e cila është modele.

edfg.png