Zeynep nuk njihet, ja sa ka rënë në peshë pas serialit

198

Hazal Filiz i është përkushtuar plotësisht karrierës së saj televizive.

Ajo tanimë është bërë imazh i shumë reklamave në Turqi.

Jeni mësuar ta shihni në rolin që më shumti i solli famë, atë të Zeynep.

Mirëpo, Hazall duket krejtësisht ndryshe në realitet.

Më një stil unik dhe shumë më e dobët në peshë, ajo nuk njihet më