Një “Hazall” me pamje tjetër

Aktorja e njohur turke, Alina Boz e cila tek ne u bë e njohur duke i dhënë jetë rolit të “Hazallit” në serialin “Fatet e Kryqëzuara” ka publikuar një fotografi të ëmbël ku shihet se ajo ka ndryshuar dukjen e saj.

“Hazall” në fotografinë e fundit shihet me flokë më të shkurta dhe më të errëta të cilës ia kanë dhënë një pamje shumë më ndryshe nga ajo që jemi mësuar ta shohim, shkruan rtv21.tv.

Ky ndryshim i ka pëlqyer mjaft shumë ndjekësve të saj të cilët kanë pëlqyer dhe komentuar imazhin e publikuar në llogarinë e saj “Instagram”, e cila numëron mbi 862 mijë ndjekës.

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/kaq-shume-ka-ndryshuar-hazall-sa-nuk-do-ta-njihni-555773/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright