Pasi u divorcuan, Jonida Maliqi dhe Bora Zemani s’e mohojnë më! Shfaqen në publik me binjakët Veshaj

337

Vetëm pak ditë më parë videoja ku Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj putheshin dhe përqafohesh në pishinë bëri bujë në rrjete sociale. Por, përveç kësaj është diskutuar gjatë dhe lidhja e moderatores Bora Zemani me Donald Veshajn.

Megjithatë, çifti i dytë ende nuk është kapur ‘mat’. Në një dasmë madhështore katër personazhet e njohur kanë postuar foto, duke na treguar që ndodheshin bashkë.

Binjakët e “Al Pazar” tashmë mund të themi që nuk fshihen më në publik dhe shfaqen kudo me partneret e tyre.