Manushi zbulon sekretin, ja si reagon moderatorja e njohur…

194

Prej disa muajsh është përfolur përnjë lidhje të mundshme dashurie mes tyre, por Nevina Shtylla ka mohuar gjithçka.

Thashethemet e fundit ishin para pak ditësh ku Eros Grezda i komentoi një emoji sirene deti Nevinës në një foto nga plazhi dhe ajo ia ktheu me dy emoji të thjeshtë “smiley”.

Mirëpo për t’i hedhur “benzinë zjarrit” ka menduar moderatori i “Proçesit Sportiv”, Eduart Manushi.

Mbrëmjen e djeshme, Manushi nuk nguroi të ngacmonte Nevinën në lidhje me futbollistin e Kombëtares.

Ai e ka i përmendur futbollistin ndërkohë që Nevina ka habitur me reagimin e saj.

Moderatorja është ngritur dhe i ka mbyllur gojën Manushit duke mos e lejuar të flas më shumë.

Ndërkohë në fund të emisionit Ed Manushi i thotë:

“Ti goce kujdes se ke rënë në sy shumë me këto takimet e tua të darkave”, ndërkohë që Nevina thotë thjesht “Natën e mirë”.